2013. augusztus 27., kedd

Môj príbehVítam Vás na mojej webstránke! Volám sa Gábor Nagy!

Môj príbeh sa začal, keď po 40-tich chorobách - napr. po celé leto trvajúca alergia, dusenie sa, kašeľ - som narazil na informáciu, že mám šancu na liečbu a v konečnom dôsledku na vyliečenie bez liekov.

Vtedy som sa obrátil prvýkrát na výrobcov doplnkov výživy a uvidel som v nich príležitosť liečiť sa bez doterajších liekov!

Ako podnikateľ som odjakživa sympatizoval so spôsobom príjmu formou MLM, ale spôsoby, ktoré som videl a zažil boli pre mňa vždy cudzie. Napriek tomu, že som užíval produkty nejakej firmy v prospech svojho zdravia, resp. liečenia, nevedel som sa ujať  obchodnej stránky.

Nebol som schopný ani ochotný ľudí zmanipulovať, viesť nesprávnym smerom, nechať ich registrovať sa drahými počiatočnými balíkmi a vniesť ich do takého systému, ktorý bol plný obmedzení a úskalí. Videl som taktiež, že len veľmi málo ľudí bolo schopných z toho vyťažiť aj nejaký zisk vo forme pasívneho zárobku.

V roku 2008 som mal vážne zdravotné problémy a moje bežné podnikanie skrachovalo. Vtedy som natrafil na takú firmu, ktorej produkty mi pomohli k úplnému zotaveniu a vďaka spoznaniu ich obchodného systému mi pomohli opäť sa finančne vzchopiť.

Spoznal som firmu DXN a zázračné účinky ganodermy a dnes ju s radosťou a v zdraví užívam! Káva, čaj a kakao s ganodermou sa stali obľúbenými v celej mojej rodine a vďaka ďalším doplnkom výživy prežívam ťažké letné obdobie bez zdravotných problémov.

DXN mi zabezpečila profesionálne online nástroje, aby som z domu prostredníctvom počítača odštartoval dnes už v 40 krajinách sa šíriacu sieť marketingovej spoločnosti, kde prostredníctvom konzumácie viac ako 3000 členov získavam aj ja províziu.

Nakoľko sa európsky trh teraz otvára, hľadáme vedúcich pracovníkov z každej krajiny, ktorí vidia príležitosť v zdravej káve, v ganoderme a v takej firme, ktorá už 20 rokov vykazuje výsledky, má dnes už 5 miliónov členov po celom svete a je na 28. mieste z najväčších MLM firiem.

Tu v Európe sa za nasledujúcich pár rokov predpokladá prírastok o 1 milión členov a zisk z tohto obchodu zabezpečí blaho v mnohých rodinách! Ja som už členom tejto firmy a keď sa aj Vy pridáte, spravíme všetko preto, aby ľudia vo Vašej sieti každou konzumáciou kávy prinášali aj Vám očakávaný zisk. Keď Vás to zaujalo a ste ochotní do toho ísť, tak to bude možno Vaše najlepšie životné rozhodnutie, ktoré podľa môjho názoru ocení nielen Vaše zdravie, ale aj Vaša peňaženka!


Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése