2015. január 3., szombat

DXN Slovakia - Skutočný pasívny príjem, v šiestich jednoduchých krokoch. Prvý krok.

Teraz ti ukážem, čo musíš urobiť v šiestich, skutočne jednoduchých krokoch, aby si dosiahol behom šiestich mesiacov pasívny príjem v DXN obchode s Ganoderma kávou.
Znie to dobre? Pusťme sa do toho!
Prvý krok:
Vytvorenie vlastnej motivácie!
Sú profesionáli, motivační tréneri, pomocou ktorých sa dajú dosiahnúť veľkolepé výsledky, ale to je málo k ozajstnému dlhodobému úspechu. Aby si mal výsledky, k tomu je potrebná Tvoja viera, prameniaca z úprimného presvedčenia a vytrvalosť.
V prvom rade si to dobre premysli! Máš nejaké ciele? Ktoré sú to a čo si
ochotný kvôli dosiahnutiu týchto cieľov urobiť?
Jedna veľká pravda: V obchodnej sfére sa dajú nájsť len dve veci - peniaze alebo výhovorky.
Najväčším materiálnym problémom väčšiny ľudí je, že ich príjem pochádza z takej činnosti, ktorú pokiaľ nevykonávajú pravidelne, tak im príjmy zaniknú.
Ak patríš do tejto skupiny, musíš nájsť spôsob, s ktorým dosiahneš pasívny príjem.
Možno, že ti nami ponúkaná možnosť  nevyhovuje, nedokážeš sa s ňou stotožniť. Žiadny problém, zostáva ti veľa iných možností, hľadaj ďalej, prajem ti, aby si to našiel!
Pokiaľ ťa niečo chytilo na obchode DXN s Ganoderma kávou, ale zatiaľ nie si pripravený na rozhodnutie, skús bez emócií, rozumne, logicky odôvodniť, prečo treba (alebo netreba) sa do toho pustiť. Pozbieraj z Tvojho hľadiska dôležité argumenty,ktoré budú hovoriť za alebo proti tomuto obchodu. Tu k tomu nájdeš trochu pomoci:


Vieš, čo je prvým a najväčším dôvodom, prečo sa ľudia nepúšťajú do tomuto podobných obchodných príležitostí, alebo pokiaľ sa do toho pustia, sú neúspešní, a preto nikdy nedosiahnu vysnený pasívny príjem? 

To, že nevedia obhájiť svoje rozhodnutie pre obchod.
Zle informovaní rodinní príslušníci, kamaráti, známi ich už na začiatku  odradia a oni nie sú pripravení obhájiť svoje rozhodnutie.
Neurob túto chybu! Nech je toto Tvojim prvým krokom: vytvor si svoju

neochvejnú vnútornú motiváciu, rozumné argumenty, fakty, ktoré predložíš pochybujúcim, pesimistickým známym, ktorí Ťa budú chcieť odhovoriť od Tvojho cieľa - od skutočného pasívneho príjmu.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése