2014. október 23., csütörtök

A Vy akú kávu pijete?

Káva je konzumovaným nápojom na svete v najväčšom množstve.
Ludia viac ako 85 % pije kávu , ale tý ktorý nepijú aj u nich sa nachádza v domacnosti. Posedenie s kamarátmy alebo obchodné rokovanie prichádza s dobrou kávou. Máme širokú škálu kávy na našom trhu. V zásade existujú dva druhy kavy Arabica a Robusta. Arabicové kríky sa citia najlepšie na strmom svahu vulkanickej pôde s malým  slnečným žiarením  daždom a s tieňom. Z arabicy sa varí lepšia a silnejšia káva ako z robusty, ale dôležite je  vedieť že arabica má o tretinu menej coffeinu ako robusta. Tak že spotrebitelia kávy citia "silnejsí" chut , jemnú aromu a intenzívnejšiu vôňu. Spotrebitel kávy cíti, že pije silnejšiu kávu, ked zvolí vyššiu kvalitnú arabicu. V arabice je menší obsach tanínu ako v robuste , a preto ľudia krotý trpia gastrointestinalnymi problemami môžu bezpečne konzumovať. Tak že z vyššie uvedené skutočnosti jasne vyplyva , že fanúšikovia kávy uprednostňujú toto.
DXN špeciálná káva  ktorá obsahuje konkrétné liečive huby Ganodermu, ktorú nie je citiť v káve ale v účinku ovela viac!

- Uplne odstráni okyslujúce účinky kávy a potenciálné škodlivé účinky coffeinu.
- Nepálí žalúdok, nespôsobuje kyslý reflux, vracanie kyslého obsahu žalúdka.
- Nezvyšuje krvný tlak.
- Ganoderma vdaka viac ako 200 prospešných aktívných látok  a adaptogénné vlastnosti vyčistí krvné cievy, obnový krvný obeh na úrovni kapilár a pomáha udržiavať hodnoty krvného tlaku pre schopnosť buniek a uľachčuje pokojný spánok a správný emočný stav.

DXN ganoderma je najväčším svetovým producentom kávy!
Viac ako 100 krajinách sveta používa 5 milionov pravydelných zákazníkov denno denne.Pre europsky trch prišiel v roku 2009 , v Rakusku otvorily kanceláriu v roku 2013 vo Viedni.
DXN ganoderma káva neobsahuje umelých farbív, konzervantov a zvyrazňovačou chuti.

DXN a káva je jedinečná v tom , že na rozdiel od iných firiem maloobchodné predajne nie sú k dispozícií. Spoločnosť nemynie na reklamu , na drahé salony, ale tieto prostriedky rozdelí medzi tych ktorý sa zapoja do populizácie výrobkov a ktorý sa zdelia o dobre skusenosti s našimy vyrobkamy.
Vy aku kávu pijete? Vaš výrobca kávy platí vám za to že pijete ich výrobky?
Chcete sa podielať na europskej a slovenskej DXN  rozšírovanie?

Ak chcete medzinárodný aj online zostavenie passívný prijem podnikania môžete začať bez investície a riziká tak hladajte mňa!

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése